-59% Nano respiratorius FFP2 GOOD MASK GM2 NANO - 10 vnt.

Nano respiratorius FFP2 GOOD MASK GM2 NANO - 10 vnt.

  • Prekės kodas: MK-0002-12-11
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 13.39€
  • 5.45€
  • Be PVM: 4.50€

Prekės aprašymas

Naudojimas: Prieš atidarant pakuotę, atidžiai nusiplaukite rankas su muilu ir vandeniu arba dezinfekuokite rankas dezinfekantu (sudėtyje turinčio ne mažiau kaip 60% alkoholio); Laikant už guminių raištelių, išskleiskite kaukę naudodami abi rankas; Uždėkite kaukę ant veido uždengiant burną ir nosį; Traukite guminius raištelius link ausų ir uždėkite; Koreguokite nosies spaustuko poziciją iki kol pilnai pridengsite nosį; Abejomis rankomis prispauskite kaukę prie veido.

Didelis filtravimo efektyvumo laipsnis – nebūtina naudoti daug papildomos medžiagos kituose filtro sluoksniuose. Dėl to žymiai sumažėja respiratoriaus svoris, kuris tuo pačiu metu užtikrina gerą kvėpavimą.

Jį ypač vertins vyresnio amžiaus žmonės, sportininkai ir visi, kurie ilgą laiką naudoja respiratorių dirbdami savo darbe.

ULTRA-PLONAS – idealiai tinka karštoms vasaros dienoms + ekologiškas = draugiškas gamtai

Naudojimas: Respiratoriai yra sertifikuoti EU, lengvi, patogūs ir efektyviai apsaugantys nuo dulkių ir dulksnos, purslų, dujų.  Du galvos dirželiai ir reguliuojama nosies srities dalis užtikrina patogų dėvėjimą ir tinka įvairių formų veidams. Šie respiratoriai nereikalauja brangios ir laiką eikvojančios priežiūros. Respiratoriai atitinka EN 149:2001+A1:2009 standarto reikalavimus ir gali sudaryti dalį jūsų pagrindinių apsaugos priemonių, dirbant skirtingoje aplinkoje. 

Apsauga nuo: dalelių/dulksnos.

Pagrindinės savybės

Prekės tipas: Respiratorius 4 sluoksniu. 

Prekės ženklas: GOODMASK

Spalva: balta;

Medžiaga: Labai efektyvi filtruojanti medžiaga; Net iki 95%

Apsauga: Kietųjų dalelių, dulksnos, purslų, dujų;

Vienetai pakuotėje :10vnt

Žymos: Respiratorius FFP2 x 10 vnt.