Apie mus

Staysafe.lt siūlo aukštos kokybės produktus susijusius su švara, higiena ir darbuotojų apsauga. Juos galima plačiai naudoti restoranuose, viešbučiuose, mokyklose, parduotuvėse, pramonės įmonėse, biuruose, visuomenės pastatuose, prekybiniuose centruose, gydymo įstaigose, renginiuose, lauko kavinėse, bet kur kur lankosi žmonės ir būtina rankų švara ir higiena. COVID-19 paplitimas pasaulyje pareikalavo pokyčių žmonių elgsenoje. Naujos, griežtesnės, būtinos higienos ir saugos taisyklės sudaro poreikį mūsų prekių asortimentui. Todėl labai džiaugiamės galėdami prisidėti prie švaros skatinimo ir augančiu susidomėjimu. Smagu, kad galime prisidėti prie švaresnės, saugesnės ir sveikesnės visuomenės kūrimo.  Mūsų gaminiai atitinka net ir pačių reikliausių klientų lūkesčius. Tai patvirtina turimų produktų bei gamintojų kokybės standartai ir pasiekimai (ISO 9001: 2015). Mes užtikriname prekių prieinamumą iš centrinio sandėlio Lietuvoje ir mūsų partnerių sandėlių Europoje.


Staysafe.lt yra vienintelis "SMIXIN" analogų neturinčios Šveicariškos bekontaktės rankų sistemos distributorius Baltijos Šalyse (Lietuva, Latvija, Estija). Infekcinės ligos plitimas ir jūsų rankų švarumas yra labai glaudžiai susiję. Akademiniai tyrimai rodo, kad tik plaunant rankas muilu - kuo kruopščiau, tuo geriau - rankos bus higieniškai švarios. Dėl nustatyto proceso, kurį turi mūsų produktai „Smixin“, padidės vartotojų higienos lygis. Automatiškai susimaišytas vanduo ir muilas užtikrins jūsų rankų švarą ir higieną. Ar norite sužinoti daugiau apie rankų higieną? Prašau susisiekite su mumis.

                                                    Staysafe.lt atstovauja prekės ženklą "SANIFINE", aprūpindami Lietuvos klientus mobiliomis, bekontaktėmis rankų dezinfekcinėmis stotelėmis, bei papildomais priedais, kurie saugo žmones nuo virusų, bakterijų ir kitų parazitų, kurie gyvena mūsų aplinkoje. Šį dezinfekcijos stotelė pagaminta remiantis Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) ir valstybinės sanitarinės inspekcijos nacionalinių organų rekomendacijomis. Produkto paskirtis maksimaliai greitai, su minimaliais resursais dezinfekuoti rankas. Visi produktai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus bei visas numatytas normatyvas AAP (asmens apsaugos prekėms). Sertifikuoti gaminiai užtikrina aukščiausios kokybės apsaugą ir prevenciją nuo virusų. Pasirinkite patikimą, inovatyvų ir visada pasirengusį padėti verslo partnerį. Mes jūsų paslaugoms - staysafe.lt (UAB BE SECURE BALTICS)Pardavėjas:


UAB "BE SECURE BALTICS"

Įmonės kodas: 305548594

PVM mok. kodas: LT100013216810

Adresas: Žarijų g. 4-106, 

Vilnius, LT-02300 LIETUVA


Tel: +370 691 31588

Tel: +370 649 55663


El. p.: info@staysafe.lt

www.staysafe.lt


Bankas: Swedbank

Sąskaita: LT187300010162352512