Nauja Greitasis SARS-CoV-2 (Covid-19) ir gripo (A+B) antigenų sudėtinis testas, 1 vnt.

Greitasis SARS-CoV-2 (Covid-19) ir gripo (A+B) antigenų sudėtinis testas, 1 vnt.

  • Prekės kodas: T-1-4
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 4.05€
  • Be PVM: 3.35€

Prekės aprašymas


SARS-CoV-2 ir Gripo A+B antigenų sudėtinis greitasis testas, 1 vnt.

Greitasis SARS-CoV-2 nukleokapsidės baltymo, gripo A ir gripo B nukleoproteinų antigenų kokybinio aptikimo nosies tepinėlio mėginyje testas. Skirtas savikontrolei in vitro diagnostikos tikslais.

SARS-CoV-2 ir gripo A+B antigenų sudėtinis greitasis testas (nosies tepinėlis) yra vienkartinio naudojimo testo rinkinys, skirtas aptikti SARS-CoV-2, gripo A ir gripo B virusus, kurie sukelia COVID-19 ir (arba) gripą, savarankiškai paimtame nosies tepinėlio mėginyje. Testas skirtas naudoti simptomus jaučiantiems arba besimptomiams žmonėms, kuriems įtariama COVID-19 ir (arba) gripo A+B infekcija. Rezultatai naudojami SARS-CoV-2 nukleokapsidės baltymo, gripo A ir gripo B nukleoproteinų antigenams nustatyti. Antigenas paprastai aptinkamas ūminės infekcijos fazės metu viršutinių kvėpavimo takų mėginiuose. Teigiami rezultatai rodo viruso antigeno buvimą, tačiau siekiant nustatyti infekcijos būklę būtina klinikinė koreliacija su paciento ligos istorija ir kita diagnostine informacija.

Teigiami rezultatai nurodo SARS-CoV-2 ir (arba) gripo A+B buvimą. Teigiamą rezultatą gavę asmenys turi saviizoliuotis ir kreiptis į savo sveikatos priežiūros specialistą. Teigiamas rezultatas neatmeta bakterinės infekcijos ar gretimos virusinės infekcijos galimybės. Neigiamas rezultatas nereiškia, kad nesergate SARS-CoV-2 ir (arba) gripu A+B. Asmenys, kurių rezultatas yra neigiamas ir kurie toliau patiria į COVID arba gripą panašių simptomų, turi kreiptis į savo sveikatos priežiūros specialistą.

SARS-CoV-2 ir gripo A+B antigenų sudėtinis greitasis testas (nosies tepinėlis) yra kokybinis membraninis imunologinis tyrimas, skirtas SARS-CoV-2 nukleokapsidės baltymo, gripo A ir gripo B nukleoproteinų antigenams tepinėlyje, paimtame iš žmogaus nosies, nustatyti.

Specifiškumas 99.41%

Tikslumas 98.92%

Testo atlikimas
1. Išimkite testo kasetę iš sandarios folijos maišelio ir panaudokite ją per vieną valandą. Geriausi rezultatai gaunami, jei testas atliekamas iš karto, vos atidarius folijos maišelį. Padėkite testo kasetę ant lygaus paviršiaus.
2. Apverskite mėginio ekstrahavimo tūbelę, užlašinkite 3 gauto mėginio lašus ant kiekvieno mėginio šulinėlio (S) testo kasetėje ir paleiskite laikmatį. Bandymo metu nejudinkite testo kasetės.
3. Patikrinkite rezultatą praėjus 10 min. Praėjus 20 min. rezultato nebetikrinkite.

Pasidalykite testo rezultatais su savo sveikatos priežiūros specialistu ir atidžiai laikykitės vietinių COVID gairių / reikalavimų.

Žymos: Greitasis SARS-CoV-2 (Covid-19) ir gripo (A+B) antigenų sudėtinis testas, 1 vnt.