Teirautis MultiSensor SmartXcan RFID kūno temperatūros matavimo įrenginys su LAN (PoE)

MultiSensor SmartXcan RFID kūno temperatūros matavimo įrenginys su LAN (PoE)

  • Gamintojas: SANIFINE
  • Prekės kodas: SD-0014
  • Prieinamumas: Teirautis
  • 1,515.31€
  • Be PVM: 1,252.32€

Prekės aprašymas

KENTIX SmartXcan  - tai bekontaktė kūno temperatūros matavimo sistema ir bekontaktis rankų dezinfektorius. Turint šį du viename sprendimą nereikalingas papildomas personalas, o naudojimas - greitas ir patogus ir ypač saugus, nes nereikia liesti jokių paviršių.

 

Norint išmatuoti kūno temperatūrą, tereikia prieiti ir pažiūrėti į jutiklį. Rezultatas, kurį indikuoja žali arba raudoni diodai, gaunamas vos per 0,6 sekundės. Visas temperatūros matavimo ir pasitraukimo procesas užtrunka apie 3–5 sekundes, todėl pasitikrinti savo kūno temperatūrą gali iki 700 žmonių per valandą. 

SmartXcan yra kompaktiškas ir lengvai montuojamas - jo matmenys tik 120x120x47mm., o tinkamam naudojimui, montuojamas jis turėtų būti 110–120 cm aukštyje. Kandangi į SmartXcan komplektaciją jau įeina visos montavimui reikalingos detalės - sistemą sumontuosite ypač greitai. 

 

Vokiečių kompanijos sukurtas inovatyvus termovizorius atitinka visus Europos sąjungos Bendrųjų deuomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimus ir yra saugus naudojimui.

 

Norint nusidezinfekuoti rankas, jums tereikia pakišti abi rankas po dezinfektoriumi ir palaikyti 1-2 sekundes.  1 l dezinfekavimo indas, 9 V siurbliukas, kurio našumas 110 l / h. Greitis /Produktyvumas - 0,5 sekundės - dezinfekavimo laikas - 3 ml.  Maksimalaus skysčio kiekis- Galima dezinfekuoti abi rankas iš karto. Įrenginys veikia naudojant AA bateriją arba akumuliatoriaus elementų sistemą. Nereikia statyti šalia energijos šaltinių. Net 10 000 kartų arba žmonių gali dezinfekuoti rankas.  Galite statyti stotelę viduje arba lauke pastato. Dažų danga apsaugo prietaisą nuo lauko salygų poveikio.

 

Sauga:
Kraštai yra apsaugoti nuo atsitiktinės žalos kliento odai. „BESAFE“ danga apsaugo vartotoją nuo galimų mechaninių sužalojimų ir apsauginių elementų pažeidimų. ERGONOMIŠKAS - sprendimas  pritaikytas suaugusiems ir vaikams.


Rekomendacijos ir standartai:
-    WHO/IER/PSP/2009.07
-    CSQ ISO 9001
-    Pagal direktyva 2014/30/UE(EMC)
-    Pagal direktyva 2014/35/UE(LVD)

-    1100 mm.

Žymos: MultiSensor SmartXcan RFID kūno temperatūros matavimo įrenginys su LAN (PoE)