-19% Respiratorius FFP3

Respiratorius FFP3

  • Prekės kodas: MK-0008
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 6.05€
  • 4.90€
  • Be PVM: 4.05€

Prekės aprašymas

Universalaus dydžio FFP3 respiratoriai su vožtuvu užtikrina patikimą apsaugą nuo vidutiniškai toksiškų kietųjų ir skystųjų dalelių (purslų ir aerozolių). Šie respiratoriai filtruoja mažiausiai 99 proc. ore esančių dalelių, o prasiskverbimas į respiratoriaus vidų siekia daugiausiai 2 proc. Lyginant su rinkoje populiariais FFP1 ir FFP2 respiratoriais, FFP3 kategorijos gaminiai užtikrina aukštesnio lygio apsaugą, gali būti naudojami farmacijos pramonėje, dirbant su pavojingais milteliais.

FFP3 respiratoriai su vožtuvu užtikrina itin mažą pasipriešinimą kvėpuojant, todėl yra tinkami naudoti ilgą laiką ir rekomenduojami tuomet, kai ieškoma patikimos apsaugos darbui visą dieną (iki 8 val.). Iškvepiant respiratoriaus vožtuvas atsidaro ir užsidaro įkvėpimo metu, todėl maksimaliai sumažėja drėgmės kaupimasis ant veido. Jei dėvint respiratorių apsunkėja kvėpavimas, jaučiate dirginimą, neįprastą skonį ar kvapą, respiratorių būtina pakeisti nauju. Tai yra vienkartinio naudojimo produktas, skirtas individualiai asmens kvėpavimo sistemos apsaugai – respiratoriaus negalima naudoti kelis kartus iš eilės ar skolinti kitiems žmonėms.

Respiratorių gamybai naudojamos kruopščiai atrinktos, aukštos kokybės medžiagos, nedirginančios ir nealergizuojančios odos. Universalaus dydžio vienkartiniai FFP3 respiratoriai su tampriais raišteliais ir nosies spaustuku yra lengvai pritaikomi prie veido ir užtikrina optimalų prigludimą. Nenaudojami respiratoriai turi būti laikomi originalioje pakuotėje, vėsioje, sausoje, tamsioje ir gerai vėdinamoje vietoje.

FFP3 respiratoriais su vožtuvu.

Parduodama vienetais.

Vienoje pakuotėje – 20 vnt. (puiki kaina).

Nuoroda į sertifikatą: ES tipo tyrimo pažymėjimas – FFP3 respiratoriai

Žymos: Respiratorius FFP3