Koncentruotas deguonis 99.5%

Paskelbė Augustas Gecas 2021/01/10 1 Komentarai

Ką žinome apie deguonies trūkumą ir kaip galime sau padėti?

 

Kokie požymiai rodo, kad trūksta deguonies ir reikia pagalbos?

Kai negaunate pakankamai deguonies, galite pajusti dusulį, padažnėjusį širdies susitraukimų dažnį, kosulį, nuovargį ar mieguistumą, švokštimą, prakaitavimą ar galvos skausmą bei svaigimą.

Ar yra būdas išmatuoti deguonies kiekį?

Taip, mes taip pat pasidalinsime informacija, kas yra „pulso oksimetras“ ir kaip jis gali išmatuoti deguonies kiekį jūsų kūne, bei kokios yra normos.

Jei įprastų, kasdienių veiklų metu (ne sportuodami ar sportuodami) jaučiate bet kurį iš šių simptomų, turėtumėte kreiptis į savo gydytoją. Tai gali būti ženklas, kad jums reikia papildomo deguonies. Mažas deguonies kiekis, dar vadinamas hipoksija, reiškia, kad organizmas susiduria su problema, kaip pristatyti deguonį į visas ląsteles, audinius ir organus. Deguonies kiekio matavimo būdai yra kraujo tyrimas arba prietaisas, vadinamas „pulso oksimetru“.

Koks yra normalus deguonies lygis?

„Normalaus“ deguonies lygio apibrėžimas kiekvienam žmogui gali skirtis. Normalus deguonies lygis laikomas nuo 80 iki 100 (mm Hg). Mažesnės nei 75 mm Hg paprastai rodo papildomo deguonies poreikį. Normalūs pulso oksimetro rodmenys paprastai svyruoja nuo 95 iki 100 procentų. Mažesnės nei 90 procentų yra laikomos deguonies trūkumu, todėl reikia, įkvėpti deguonies, jei tokio turite namuose ir išsikviesti medikus. Žmonėms, kuriems reikalingas papildomas deguonis, jo gali prireikti trumpam arba ilgam atstatymo laikui. Deguonies terapija gali būti atliekama ligoninėje, medicinos įstaigoje ar namuose.

Mažo deguonies kiekio simptomai

Daugelis iš mūsų patyrėme dusulį, greitą kvėpavimą ir padidėjusį širdies ritmą eidami ar sportuodami. Šie simptomai taip pat gali pasireikšti didesniame aukštyje, kur deguonies lygis kartais būna mažesnis nei jūros lygyje. Nuovargis, mieguistumas ar galvos skausmas yra dažnas po nakties vakarėlių ar gėrimų, dėl kurių atsiranda pagirios. Tyrimai parodė, kad papildomas deguonis gali padėti sumažinti pagirių padarinius. Tačiau jei bet kurį iš šių simptomų patiriate ne savo įprastoje kasdienėje veikloje, turėtumėte pasitarti su savo gydytoju, nes tai gali būti lėtinės ligos požymis..

Klausimai, dėl kurių gali prireikti papildomo deguonies

Papildomas deguonis (kartais vadinamas „Deguonies terapija“) gali būti skiriamas žmonėms, kurie dėl medicininių problemų negali gauti pakankamai deguonies. Tai gali būti tie, kurie serga LOPL (lėtine obstrukcine plaučių liga), astma, pneumonija, cistine fibroze, širdies nepakankamumu, plaučių liga ar miego apnėja.

Mažas deguonies lygis

Gydytojas arba medicinos specialistas gali išmatuoti deguonies kiekį atlikdamas kraujo tyrimą, vadinamą arterinio kraujo dujomis, arba ABG tyrimą. Tačiau lengvesnis būdas išmatuoti deguonies kiekį namuose yra prietaisas, vadinamas pulso oksimetru (nuotraukoje).

Pulso oksimetras yra nedidelis prietaisas, kuris prisegamas ant piršto, piršto pagalvėlės ir gali parodyti deguonies lygį, naudojant šviesos absorbciją jūsų pulsu. Nors pulso oksimetrą lengviau naudoti, jis ne visada yra toks tikslus kaip kraujo tyrimas dėl įvairių priežasčių. Be to, nuo koronaviruso pandemijos buvo pranešimų, kad žmonės naudojasi internetinėmis „Oximeter Apps“ programomis, kad matuotų deguonies kiekį. NENAUDOKITE telefone „Pulse Oximeter“ programų, nes jos gali būti labai netikslios!

Kaip papildyti per mažą deguonies lygį organizme?

Jei jums reikia ilgalaikės papildomos deguonies terapijos, gydytojas ar medicinos specialistas gali skirti deguonies ligoninėje arba paskirti deguonies tiekimo prietaisą, kurį naudosite savo namuose. Tai gali būti deguonies flakonai, deguonies koncentratoriai, drėkintuvai ar kiti įtaisai. Kita vertus, sveiki žmonės taip pat gali mėgautis papildomo deguonies pranašumais. Deguonis „Clear O2“skirtas sveikiems žmonėms ir nėra skirtas bet kokioms medicinos problemoms spręsti ar gydyti. Tai yra kaip natūralus organizmo papildas, kuris padeda athauti energiją, saugo nuo virusų ir bakterijų, bei stiprina imunitetą. Tai gali padėti dusuliui ir hipoksijai, slėgio skirtumo simptomų mažinimui, padėti sportininkams ar senyvo amžiaus žmonėms, lipantiems laiptais ir pajutusiems sunkumą įkvėpti oro, tai yra papildoma pagalba atstatant normal organizmo funkcionavimą. Todėl turint po ranka koncentruoto deguonies 15L flakoną pagalbą turite čia ir dabar, vos nuo keletos įkvėpimų jūs pasijusite kur kas geriau.

15 litrų suslėgto įkvepiamojo deguonies, kurio koncentracija 99,5%

Deguonis nešiojamoje versijoje koncentruotas mažo dydžio cilindre (flakone).

 

Ką veikia papildomas deguonis?

Įkvėpus deguonies prisodrinto oro, gali pagerėti savijauta ir gyvenimo kokybė. Mes visi žinome, kaip svarbu savo imuninę sistemą išlaikyti gerą. Padėkite savo organizmui natūraliai apsisaugoti nuo virusų ir bakterijų šią žiemą naudojant ClearO2.

 

Kam rekomenduojamas deguonies įkvėpimas?

 

 • Lėtinėmis ligomis serganties žmonės – deguonis palaiko šių žmonių imuninę sistemą ir hormonų bei baltymų gamybą.
 • Sportininkams, alpinistams, nedidelių lėktuvų pilotams ir keleiviams  – deguonis yra raumenų ir smegenų energijos šaltinis. Tai pagreitina ATP, pagrindinio ląstelių energijos nešėjo, atsinaujinimą, kuris leidžia greičiau grįžti prie kitos pratimų serijos.
 • Profesionalūs, ilgų kelionių vairuotojams – atstato budrumą ir reakcijos greitį bei sumažina mieguistumą bei žiovulį ilgų monotoniškų kelionių metu.
 • Studentams – ši priemonė gerina atmintį ir koncentraciją trumpam laikotarpiui, pvz. per egzaminus.
 • Antsvorio turintiems žmonėms – deguonis yra svarbiausias medžiagų apykaitos proceso veiksnys vartojant riebius ir daug angliavandenių turinčius patiekalus, cukrų ar alkoholį. Mūsų kūnas šioms medžiagoms skaidyti turi naudoti daugiau deguonies nei, pavyzdžiui, baltymus.

 

Kuo dar skiriasi šis produktas?

 • Visi natūralūs ingredientai
 • Nėra dirbtinių medžiagų
 • Mobulus, nereikia energijos šaltinio, gali būti jūsų rankinėje, kuprinėje, automobilyje ar kitoje patogioje vietoje, kad būtų po ranka jo, prireikus.
 • Vilnas balionėlis yra labai lengvas
 • Visos medžiagos yra iš Europos Sąjungos
 • Pasaulio antidopingo draugija nėra pažymėjusi kaip dopingo
 • Deguonis nėra vaistas.

  

Šis produktas nėra skirtas bet kokiai ligai ar sveikatos būklei gydyti, užkirsti kelią, diagnozuoti ar išgydyti. Prieš pradėdami vartoti šį produktą, visada pasitarkite su gydytoju.

PULSO OKSIMETRAS - PULSO MATUOKLIS:

PULSOKSIMETRAS -  pulso matuoklis ant piršto. Nešiojamas pulsoksimetras skirtas matuoti kraujyje esantį deguonies kiekį ir pulso dažnį. Pulsoksimetras gali būti naudojamas tiek namuose, tiek gydymo įstaigoje. Prietaiso nereikia kalibruoti, jis veikia tiksliai ir patikimai. Šis prietaisas gali būti naudingas sportininkams, kuomet svarbu stebėti pulsą ir deguonies lygį sunkių treniruočių metu taip pat keliaujant kalnuose, žmonėms turintiems sveikatos problemų. Jūsų kraujo prisotinimo deguonimi rodikliai priklauso nuo Jūsų sveikatos būklės, kvėpavimo dažnio, deguonies kiekio ore, Jūsų užsiimamos veiklos ir kitų veiksnių. Sveikam žmogui normalus arterinio kraujo įsotinimo deguonimi (SpO2) lygis turėtų būti nuo 94 proc. iki 99 proc. Asmenims, sergantiems nesunkiomis kvėpavimo takų ligomis, SpO2 gali būti 90 proc. ir daugiau. Jei arterinio kraujo įsotinimo deguonimi lygis nukrenta žemiau 90 proc. asmeniui turėtų būti tiekimas papildomas deguonis. Nuo šiol stebėkite ir saugokite savo sveikatą, visuomet po ranka turėdami pulsoksimetro prietaisą.

Pulsoksimetras naudojimas:

 • Įdėkite į prietaisą 2 x AAA baterijas (baterijos perkamos atskirai);
 • Paspauskite prietaiso įjungimo mygtuką;
 • Matavimas pradedamas iš karto uždėjus pirštą. Kairiajame ekrano šone matysite judančią diagramą, palaukite, kol bus išanalizuoti duomenys ir ekrane pasirodys rezultatai;

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Daugiau informacijos apie deguonį, pulsoksimetrus ir kitas apsaugos priemones rasite – www.staysafe.lt

 

1 Komentarai

Vitalija:
2021/01/18, 10:30:48, http://stay+safe
Atsakyti

Ar galima būtų atsiskaityti kurjeriui kortele arba grunais ,nes nesinaudoju elektronine bankininkyste.

Administracija:
2021/01/24, 21:07:23

Sveiki, šiuo metu negalima. Galite pateikti užsakymą el. paštu, jums galime atsiųsti išanktinę sąskaitą, kurią galėsite apmokėti Perlo ar Maximos terminaluose. Pagarbiai

Palikite komentarą