Teirautis Smixin Combi rankų plovimo sistema

Smixin Combi rankų plovimo sistema

  • Gamintojas: SMIXIN
  • Prekės kodas: SR-0033
  • Prieinamumas: Teirautis
  • 3,146.00€
  • Be PVM: 2,600.00€

Prekės aprašymas

„Smixin Combi“ yra unikali rankų plovimo sistema, turinti 3-in-1 funkciją. Rankų plovimas yra efektyviausias būdas išvengti COVID-19 (koronaviruso) perdavimo rizikos.

Visiškai automatinė, bekontaktė rankų plovimo stotelė su automatiniu popieriaus dozatoriumi. Norėdami pagerinti higieną, „Smixin“ rankų plovimo stotis galite pastatyti bet kur ir visur. Būkite švarūs ir būkite sveiki, Smixin dabar daugiau nei kada nors anksčiau!

Vanduo, muilas ir popierius visiškai automatiškai išleidžiami po aktyvavimo naudojant infraraudonųjų spindulių jutiklį. Dėl optimalaus vandens ir muilo mišinio su oru, jūsų rankos po plovimo bus kaip šilkinės. „Combi“ mobili sistema sukurtas naudoti prausykloje, tiek viduje, tiek išorėje, pavyzdžiui, valgyklose, mokyklose ir greito aptarnavimo restoranuose, lauko kavinėse, ofise, gamyklose ir kitose vietose, kur nusiplauti rankas yra poreikis. 

„Smixin Combi“ suteikia vartotojui galimybę nusiplauti rankas nuo 8 iki 20 s ir yra programuojamas pagal vartotojo reikalavimus.

Žymos: Smixin Combi rankų plovimo sistema