KENTIX SmartXcan bekontaktis kūno temperatūros matuoklis

Paskelbė Augustas Gecas 2020/11/03 0 Komentarai

KENTIX SmartXcan bekontaktis kūno temperatūros matuoklis

Labai tiksli ir bekontaktė žmogaus kūno temperatūros matavimo sistema, kuriai nereikalingas papildomas personalas, o rezultatas gaunamas vos per 1 sekundę. Greitas ir lengvas montavimas, bei itin paprastas naudojimas. Per valandą kūno temperatūrą gali pasitikrinti iki 700 žmonių. 

Paprasta naudoti

 
 

Sistemos naudojimui nereikalingas papildomas personalas. Mat

avimas optiškai ir akustiškai patvirtinamas vos per 0,6 sekundės. Visas priartėjimo prie „SmartXcan“, temperatūros matavimo ir pasitraukimo procesas užtrunka apie 3–5 sekundes. Šviesos diodų juosta rodo rezultatą tiesiogiai naudojant žalios arba raudonos spalvos indikatorius. Priklausomai nuo nustatymo, LED juosta taip pat gali rodyti tris temperatūros diapazonus, tokius kaip pakilusi temperatūra, karščiavimas ar aukšta temperatūra.

Tikslus kūno temperatūros matavimas išmanių jutiklių dėka 

1024 jutikliai matuoja temperatūrą daugybėje taškų akyse ir kaktoje. Dėl apibrėžto ir visada to paties proceso, yra gaunama daug daugiau pakartotinių matavimų nei naudojant kitus kūno temperatūros matavimo sprendimus. Siekiant nuolat „mokyti“ šiluminį vaizdą ir optimiz

uoti matavimo procesą, naudojami papildomi giluminio (ang. Deep learning) mokymosi algoritmai. Gavus daugiau nei 1000 išmatuotų verčių, rezultatas yra patikimas kūno temperatūros rodiklis. 

Visas komplektas 

„Kentix SmartXcan Sensor“ tiekiamas kaip visas komplektas. Sieninis laikiklis, tvirtinimo medžiaga ir dangteliai yra pridedami prie komplektacijos. Paleidimui reikalingas tik tinklo ryšys su „Power over Ethernet“ (PoE). Naudodamiesi tinklo jungtimi ir integruotu HTTPS žiniatinklio serveriu, įrenginį galite bet kuriuo metu pasiekti naudodamiesi asmeniniu kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu. Taigi, yra paprasta atlikti konfigūracijos pakeitimus ar atnaujinimus. Kelių įrenginių administravimas, įskaitant konfigūracijos paskirstymą, taip pat yra įmanomas be jokių problemų. 

Kompaktiškas, lengvai montuojamas                                 

Jutiklis, kurio matmenys tik 120x120x47mm, tiekiamas su užrakinamu sieniniu laikikliu ir kabelio gaubtu.  Jutiklis idealiai montuojamas 110–120 cm aukštyje.  

https://www.youtube.com/watch?v=txPpij0nKRo

Saugus

 • Bekontaktis kūno temperatūros matavimas

 • Atitinka GDPR reikalavimus

 • Labai tikslus matavimas, daugiau nei 1000 matavimo taškų

Intuityvus

 • Vartotojui lengvai suprantomos rekomendacijos naudojant intelektualiųjų jutiklių technologiją

 • Paprastas ir lengvas tvirtinimas

 • Tiesioginis valdymas per naršyklę

 • Automatinis durų ar turniketų valdymas

Greitas

 • Greitas matavimas per mažiau nei 1 sekundę

 • Didelis pralaidumas, iki 700 žmonių per valandą

 • Ankstyvas regione atsirandančių karščiavimo taškų aptikimas

 • Greitas įdiegimas per PoE ryšį

https://www.youtube.com/watch?v=0k23vcPPBcg&feature=emb_logo

Palikite komentarą