Teirautis Greitasis COVID-19 antigeno tyrimas (iš burnos išskyrų)

Greitasis COVID-19 antigeno tyrimas (iš burnos išskyrų)

  • Prekės kodas: T-1
  • Prieinamumas: Teirautis
  • 22.56€
  • Be PVM: 22.56€
Parsisiųsti aprašymą:

Prekės aprašymas


PASKIRTIS

Greitasis COVID-19 antigeno testas (burnos išskyros) yra vienkartinis tyrimo rinkinys, skirtas iš burnos išskyrų nustatyti naująjį koronavirusą SARS-CoV-2, kuris sukelia COVID-19 infekciją. Testas skirtas naudoti namuose1, savarankiškai paimant burnos išskyrų mėginį simptomus jaučiantiems asmenims, įtariantiems užsikrėtus COVID-19 infekcija.

Greitasis COVID-19 antigeno tyrimas (iš burnos išskyrų) parodo tik preliminarius rezultatus, kuriuos turi patvirtinti klinikinės diagnostikos rezultatai.

SANTRAUKA

Naujieji koronavirusai priklauso β genčiai. COVID-19 yra ūmi kvėpavimo takų infekcinė liga. Paprastai užsikrėsti gali žmonės. Šiuo metu naujuoju koronavirusu užsikrėtę pacientai yra pagrindinis infekcijos šaltinis; besimptomiai užsikrėtę žmonės taip pat gali būti infekcinis šaltinis. Remiantis dabartiniu epidemiologiniu tyrimu, inkubacinis laikotarpis yra nuo 1 iki 14 dienų, daugiausia nuo 3 iki 7 dienų. Pagrindinės apraiškos yra karščiavimas, nuovargis ir sausas kosulys. Keliais atvejais nustatomas nosies užgulimas, sloga, gerklės skausmas, mialgija ir viduriavimas.

PRINCIPAS

Greitas antigeno COVID-19 tyrimas (iš burnos išskyrų) yra kokybinis membraninis imunologinis tyrimas, skirtas aptikti antigeną iš SARS-CoV-2 žmogaus burnos išskyrų mėginiuose.

REAGENTAI

Teste yra anti-SARS-CoV-2 antikūnų.

ĮSPĖJIMAS

1.   Prieš atlikdami tyrimą perskaitykite pakuotės įdėtiniame lapelyje pateiktą informaciją.

2.   Tik savarankiškam in vitro diagnostikos naudojimui.

3.   Testas yra vienkartinis, todėl negalima jo naudoti dar kartą. Negalima naudoti pasibaigus galiojimo laikui.

4.   Nevalgykite, negerkite ir nerūkykite toje vietoje, kur naudojami mėginiai ar rinkiniai.

5.   Negerkite rinkinyje esančio buferio. Atsargiai elkitės su buferiu ir saugokitės, kad jis nepatektų į akis ar ant odos, plaukite su daug tekančio vandens iškart po kontakto.

6.   Jei maišelis pažeistas, nenaudokite testo.

7.   Prieš ir po tyrimo reikia kruopščiai plauti rankas.

8.   Jei preliminarus rezultatas yra teigiamas, informuokite apie tyrimo rezultatus savo sveikatos priežiūros įstaigą ir atidžiai laikykitės COVID reikalavimų / rekomendacijų.

9.   Tyrimą vaikams ir jauniems žmonėms atlikti reikia kartu su suaugusiaisiais.

10. Naudotus testus reikia utilizuoti pagal vietos reikalavimus.

LAIKYMAS

Laikykite testą 2–30°C (35,6-86°F) temperatūroje. Neatidarykite maišelio, kol nepasiruošėte naudoti testą. NEGALIMA UŽŠALDYTI.

PATEIKTOS MEDŽIAGOS

ŸTyrimo įrenginys                                                                               ŸSurinkimo įrenginys (Piltuvėlis, mėgintuvėlis ir mėgintuvėlio antgalis)    

ŸBuferis                                                                                                                                  ŸĮdėtinis lapelis                                                                                    ŸBiologinio saugumo maišelis

NEPATEIKTOS MEDŽIAGOS

ŸLaikmatis

TYRIMO ATLIKIMAS

Prieš atliekant tyrimą

Mažiausiai 10 minučių iki tyrimo nieko nedėkite į burną, įskaitant maistą gėrimus, tabako gaminius, kramtomąją gumą.

Su muilu ir vandeniu nusiplaukite rankas mažiausiai prieš 20 sekundžių iki tyrimo atlikimo. Jei muilo ir vandens nėra, naudokite rankų dezinfekavimo priemonę, kurioje yra mažiausiai 60 proc spirito.

1 veiksmas: Mėginio paėmimas

 

Išimkite piltuvėlį ir plastikinį mėgintuvėlį; uždėkite piltuvėlį ant mėgintuvėlio.

 

 

3–5 kartus giliai atsikosėkite.

Pastaba: Kosėdami dėvėkite veido kaukę arba užsidenkite burną ir nosį servetėle bei būkite atokiau kitų žmonių.

 

Švelniai išspjaukite burnos išskyras į piltuvėlį.

Burnos išskyrų (be oro burbuliukų) turi būti tiek, kad jo tūris siektų matavimo žymą.

Pastaba:

Jei burnos išskyrų nepakanka, kartokite mėginio paėmimo veiksmus.

Panaudotą piltuvėlį įdėkite į plastikinį biologinio saugumo maišelį.

2 veiksmas: Mėginio paruošimas

Atidarykite buferį ir visą jo kiekį supilkite į mėgintuvėlį su burnos išskyromis. Ant mėgintuvėlio uždėkite antgalį. Švelniai paspauskite mėgintuvėlį 10-15 kartų, kad turinys gerai susimaišytų.

3 veiksmas: Testo atlikimas

Iš sandaraus folijos maišelio išimkite tyrimo kasetę ir sunaudokite ją per valandą. Geriausi rezultatai gaunami, jei tyrimas atliekamas iškart atidarius folijos maišelį.

Padėkite tyrimo kasetę ant lygaus paviršiaus.

Apverskite mėgintuvėlį ir įlašinkite 2 lašus mėginio į tyrimo kasetės mėginio duobutę (S) bei įjunkite laikmatį.

Tuo metu tyrimo kasetės nejudinkite.

 

4 veiksmas:

Rezultatą reikia tikrinti po 15 minučių. Rezultatas, gautas po 20 minučių nebegalioja.

 

Atlikę tyrimą, visus komponentus sudėkite į plastikinį biologinio saugumo maišelį ir utilizuokite pagal vietos reikalavimus. Dar kartą nenaudokite rinkinio komponentų.

Po naudojimo kruopščiai nusiplaukite rankas.

 

REZULTATŲ INTERPRETAVIMAS

Informuokite apie tyrimo rezultatus savo sveikatos priežiūros įstaigą ir atidžiai laikykitės COVID reikalavimų / rekomendacijų.

TEIGIAMAS:* Pasirodo dvi spalvotos linijos. Viena linija kontrolinės linijos srityje (C) ir kita linija bandymo linijos srityje (T).

*PASTABA: Bandymo linijos (T) spalvos intensyvumas gali skirtis priklausomai nuo mėginyje esančio SARS-CoV-2 antigeno lygio. Todėl bet koks spalvos atspalvis bandymo linijos srityje (T) turėtų būti laikomas teigiamu rezultatu.

Teigiamas rezultatas reiškia didelę tikimybę, kad jūs užsikrėtėte COVID-19, tačiau teigiamą mėginio rezultatą reikia patvirtinti. Nedelsdami izoliuokitės pagal vietos reikalavimus ir skubiai susisiekite su bendrosios praktikos gydytoju ar vietos sveikatos priežiūros skyriumi pagal jūsų vietos valdžios nurodymus. Jūsų tyrimo rezultatai bus patikrinti atliekant PGR tyrimą, tuomet jums bus išaiškinta, kaip elgtis toliau. Relenza“

NEIGAMAS: Valdymo srityje (C) pasirodo tik viena spalvota kontrolinė linija. Bandymo linijos srityje (T) nėra matomos spalvos linijos.

Tai reiškia, kad greičiausiai COVID-19 nesergate. Tačiau gali būti, kad kai kuriems žmonėms, užsikrėtusiems COVID-19, neigiamas tyrimo rezultatas yra neteisingas (klaidingai neigiamas). Tai reiškia, kad jūs galite sirgti COVID-19, nors tyrimo atsakymas yra neigiamas.

Jei jaučiate tokius simptomus, kaip galvos skausmas, migrena, kvapo ir skonio praradimas, kreipkitės į artimiausią sveikatos priežiūros įstaigą pagal vietos valdžios nurodymus. Be to, galite pakartoti tyrimą, naudodami naują tyrimo rinkinį. Jei turite įtarimų, pakartokite tyrimą po 1–2 dienų, nes koronaviruso neįmanoma tiksliai aptikti visose užsikrėtimo stadijose.

Net jei tyrimo rezultatas neigiamas, būtina laikytis atstumo bei higienos taisyklių, keliauti ir lankytis renginiuose pagal vietos COVID rekomendacijas / reikalavimus.

NEGALIOJANTIS: Kontrolinė linija nepasirodo.

Nepakankamas mėginio tūris arba neteisingas paruošimas yra labiausiai tikėtinos kontrolinės linijos nepasirodymo priežastys. Peržiūrėkite procedūrą ir pakartokite bandymą su nauja bandymo kasete arba kreipkitės į COVID-19 tyrimų centrą.

Žymos: Greitasis COVID-19 antigeno tyrimas (iš burnos išskyrų)